RSS وبلاگ

بهترین روش های مراقبت از پوست صورت

روش‌های مراقبت از پوست صورت، تنها برای حفظ زیبایی به کار نمی‌‌روند. با به‌کارگیری این روش‌ها و داشتن پوستی سالم‌، راه ورود میکروب‌ها به بدن مسدود خواهد شد. در این مقاله با ما همراه شوید تا ضمن آشنایی با بهترین روش‌های مراقبت از پوست صورت، بهترین محصولات مراقبت از پوست صورت را بشناسید.

معرفی بهترین مکمل های غذایی در سال 2023✅

مکمل های غذایی (Dietary Or Nutritional Supplements) موادی هستند که به تامین مواد مغذی مورد نیاز افراد کمک می‌کنند. مکمل‌ها در واقع تکمیل کننده‌ی برنامه‌ی غذایی به شمار می‌آیند. این مواد غذایی در پیشگیری از بیماری‌ها‌ی مختلف بسیار موثر می‌باشند. جهت آشنایی با انواع مکمل های غذایی مهم تا انتها مقاله همراه ما باشید.

تاثیر کلاژن بر پوست و مو

کلاژن نقش بسیار با اهمیتی در تقویت استخوان‌ها و مقاومت پوست و مو در بدن ایفا می‌نماید. با جذب مستمر این پروتئین، جوانی و نشاط به چهره و بدن انسان باز می‌گردد و پیری به تعویق می‌افتد.

سیستم ایمنی بدن و راه های تقویت آن

بعد از یک روز گرم و پر فعالیت تابستانی، بلافاصله یک دوش آب خنک و نوشیدن آبمیوه سرد غوغا می کند. کولر را روشن می کنید و با وزش ملایم و خنک باد آن چشم ها کم کم گرم می شود اما... کی فکرش را می کرد وسط گرمای تابستان به دنبال دکتر و راه های تقویت سیستم ایمنی بدنتان باشید. تقویت سیستم ایمنی بدن، زمستان و تابستان ندارد بلکه باید در هر زمانی به دنبال راه ها و روش هایی برای بهبود آن باشید. در ادامه مطلب به توضیح کامل و جامع پیرامون این سیستم قوی و مهم بدن خواهیم پرداخت.

تفاوت کرم آبرسان و مرطوب کننده

پوست، یک عضو مهم بدن است که تمامی افراد، فارغ از سن و جنسیت، رسیدگی به آن را در اولویت قرار می دهند. پوست بدن علاوه بر مراقبت، به آب رسانی و رطوبت رسانی بسیاری نیاز دارد که بخش کمی از آن، با نوشیدن مستقیم آب برطرف می شود اما قسمت اعظم این موضوع، نیاز به کرم مرطوب کننده و آبرسان دارد.

بهترین تونر صورت

در طول روز، آلاینده‌ها به عمق لایه‌های پوستی نفوذ می‌کنند. پوستی که تحت نفوذ این آلاینده‌ها قرار گرفته است، با یک شستشو‌ی ساده، پاک نمی‌شود. اگرچه این مشکل هم برای آقایان و هم برای خانم‌ها وجود دارد اما پوست صورت خانم‌هایی که از مواد آرایشی استفاده می‌کنند، بیش‌تر در دام آلاینده‌ها قرار می‌گیرد.

از...

بهترین اسکراب صورت

اسکراب نوعی لایه بردار است که از ترکیب مواد مختلف با دانه‌های ریز یا گرانول‌ها تولید می‌گردد که این دانه‌های ریز باعث می‌شوند تا اسکراب ساختاری زبرتر پیدا کند و لایه‌های مرده پوست راحت‌تر جدا شوند.

7 دلیل اهمیت استفاده از کرم ضد آفتاب در پاییز و زمستان

بسیاری از مردم فکر می کنند که استفاده از ضد آفتاب فقط در فصول گرم سال مهم است. اما حقیقت این است که باید در تمام طول سال از آن استفاده کنیم و فرقی ندارد که در چه فصلی قرار داشته باشیم.

بهترین کرم دور چشم: معرفی 7 برند مطرح دنیا

ناحیه دور چشم نسبت به بقیه قسمت های صورت حساس تر است و به همین دلیل احتیاج به مراقبت بیشتری دارد. کرم های دور چشم از جمله محصولاتی هستند که برای مراقبت از ناحیه چشم طراحی و روانه بازار شده اند