گواهینامه ها

فروشگاه فوراورکالا، نماینده رسمی فوراور لیوینگ امریکا، دارنده گواهینامه و مجوزهای متعدد

گواهینامه های فوراور

پایه و اساس فعالیت های شرکت بزرگ فوراور لیوینگ بر اساس بهره گیری از ترکیبات مختلف عصاره ژل خالص آلوئه ورا بنا شده است. با توجه به این موضوع، این شرکت حق انحصاری تولید گونه های خاص آلوئه ورا را دریافت نموده است. فروشگاه اینترنتی فوراور کالا به عنوان نماینده رسمی این کمپانی شناخته شده و با حذف واسطه ها، محصولات آن را به طور مستقیم به دست مصرف کننده نهایی می رساند. هدف اصلی این مجموعه، جلب رضایت مشتریان بوده و در این راستا تمام تلاش خود را به کار گرفته است.

فوراور اولین شرکت دارنده مهر تایید از شورای علمی بین المللی آلوئه ورا برای تولید محصولات بر پایه آلوئه ورا می باشد. این شرکت گواهینامه ها و تاییدیه های متعددی در کارنامه کاری خود ثبت نموده است که با جلب اعتماد مشتریان، رضایت حداکثری آن ها را حاصل نموده است. این گواهینامه ها مهر تاییدی بر کیفیت محصولات فوراور و تطبیق آن ها با استانداردهای جهانی می باشد.


بخشی از تاییدیه های فوراور

  • گواهینامه IASC

گواهینامه IASC فوراور

کمیسیون بین المللی مطالعات آلوئه ورا (International Aloe Science Council) که به اختصار IACS نامیده می شود، معتبرترین نهاد تخصصی فعال در حوزه محصولات و مشتقات آلوئه ورا است. مسئولیت بررسی و تایید کیفیت، ماندگاری و خلوص فراورده های آلوئه ورا بر عهده این سازمان می باشد. بر اساس تاییدیه این سازمان، محصولات فوراور لیوینگ با درصد خلوص ۹۷.۵٪ به عنوان خالص ترین فراورده های آلوئه ورا در دنیا شناخته شده اند.


  • گواهینامه کروئلتی فری (Cruelty free)

گواهینامه Cruelty free فوراور

این گواهینامه اعلام می کند که در فرایند تولید و ساخت این محصولات هیچ گونه تست و آزمایشی روی حیوانات انجام نشده و به هیچ عنوان خشونتی علیه این موجودات انجام نشده است.


  • گواهینامه فری گلوتن (Gluten free)

گواهینامه فری گلوتن (Gluten free) فوراور

بدن برخی از افراد نسبت به گلوتن حساس بوده و در صورت استفاده از فراورده ها و محصولات حاوی این ماده، بروز علائمی از قبیل سر درد، اسهال و خستگی را به دنبال خواهد داشت. این گواهینامه بیانگر عدم وجود گلوتن در محصولات فوراور می باشد.


  • گواهینامه فری پارابن (Paraben declaration)

گواهینامه فری پارابن (Paraben declaration) فوراور

پارابن ماده ای مضر است که در برخی از لوازم آرایشی و بهداشتی به کار می رود. وجود این ماده در چنین محصولاتی می تواند آثار مخربی روی سلامت پوست و مو داشته باشد. محصولات فوراور به طور کامل فاقد پارابن بوده و موفق به اخذ گواهینامه محصولات بدون پارابن شده اند.


  • گواهینامه بین المللی کاشر (KOSHER)

گواهینامه بین المللی کاشر (KOSHER) فوراور

گواهینامه کاشر بیانگر تولید محصولات بر اساس قوانین شرعی یهودیان و گاها مسلمانان می باشد.


  • گواهینامه حلال (HALAL certificate)

گواهینامه حلال (HALAL certificate) محصولات فوراور

گواهینامه حلال به محصولاتی داده می شود که بر اساس قوانین و ضوابط مسلمانان تولید شده باشد. محصولاتی که این گواهینامه را اخذ می کنند کاملا عاری از فراورده های خوکی بوده و قوانینی همچون ذبح شرعی و ... در تولید آن ها رعایت شده است. این گواهینامه به مرور زمان در سراسر دنیا قدرتمندتر از پیش شده و هم اکنون حتی برخی از کشورهای غیرمسلمان نیز از محصولات دارای این گواهینامه استقبال می کنند.


  • گواهینامه های ایزو ۹۰۰۲، ۹۰۰۱ و ۱۴۰۰۱

گواهینامه های iso 14001 و iso 9001 فوراور

گواهینامه های ایزو به محصولاتی تعلق می گیرد که استانداردهای تعیین شده در فرایند تولید آن ها رعایت شده باشد. شرکت فوراور لیوینگ محصولات خود را بر اساس استانداردهای این شرکت بین المللی تولید نموده و علاوه بر تولید محصولات باکیفیت، دوستدار محیط زیست نیز هستند.


علاوه بر موارد ذکر شده، محصولات فوراور گواهینامه ها و تاییدیه های دیگری نیز دارند که در ادامه تقدیم شده است:

گواهینامه فری پارابن فوراورگواهینامه گلوتن فری فوراورتاییدیه های فوراورگواهینامه کاشر فوراور