پک لاغری فوراور (پک کلین ناین فوراور یک ماهه) Clean 9 Pouch

پک لاغری فوراور (پک کلین ناین فوراور یک ماهه) | Clean 9 Pouch

پک لاغری فوراور یا همان کلین ناین فوراور، مجموعه ای از محصولات این کمپانی بزرگ امریکایی است که شما را در مسیر کنترل و کاهش وزن همراهی می کند. داشتن رژیم غذایی مناسب در کنار استفاده منظم از پک لاغری فوراور نه تنها شما را به وزن ایده آل خود می رساند، بلکه قند خون، کلسترول و تری گلیسیرید خون شما را نیز در سطح نرمال حفظ می کند. به این ترتیب همزمان با کاهش وزن، عملکرد دستگاه قلبی عروقی شما نیز بهبود می یابد.

۱ الی ۳ روز کاری
475 و 476
قیمت: ۱۴,۸۲۳,۵۰۰ تومان
۱۰,۰۸۰,۰۰۰ تومان
 

مشاوره رایگان

 

ضمانت اصالت کالا و تاریخ انقضا

 

ارسال رایگان (بالای ۸۰۰،۰۰۰ تومان)

 

تحویل فوری

کد محصول = ۴۷۵ و ۴۷۶ (475 & 476)


پکیج بی نظیر سم زدایی و لاغری کلین ناین Clean 9 یک ماهه (همراه مکمل چربی سوز ترم و فیبر یک ماهه)

پک لاغری اصولی کلین ناین فوراور

امروزه پیدا کردن راه های مناسب برای رسیدن به تناسب اندام و حفظ آن، به یکی از رایج ترین مشکلاتی تبدیل شده است که اغلب افراد با آن درگیر هستند. پک لاغری فوراور یا همان کلین ناین فوراور، مجموعه ای از محصولات این کمپانی بزرگ امریکایی است که شما را در مسیر کنترل و کاهش وزن همراهی می کند.

سالانه بیش از 500 میلیون دلار در جهان به طور مستقیم برای کنترل و یا کاهش وزن خرج می شود. همچنین مواردی نظیر کاهش بهره وری، غیبت از کار، هزینه های پزشکی و ... از جمله هزینه های غیرمستقیمی هستند که در این مسیر خرج می شوند.

موسسه تحقیقاتی جان هاپکینز بلومبرگ نیز در سال 2007 تحقیقاتی انجام داد که بر اساس آن ها پیش بینی هایی داشته است. بر اساس نتایج به دست آمده، این مجموعه پیش بینی کرده بود که در سال 2015 از هر 4 نفر فرد بالغ، 3 نفر به اضافه وزن دچار خواهند بود. همین مسئله موجب شد تا موسسه تحقیقاتی جان هاپکینز بلومبرگ در این باره به انسان ها هشدار داده و متذکر شود که بیش از پیش از سلامت و تناسب اندام خود مراقبت نمایند.

در همین راستا تیم تحقیقات و توسعه کمپانی فوراور، راهکاری طبیعی و موثر برای کنترل و مدیریت وزن بدن تدوین نموده است. همان طور که می دانید، رعایت پرهیز غذایی برای کاهش چربی و کربوهیدرات از رژیم غذایی روزانه یکی از رایج ترین روش هایی است که به کاهش وزن می انجامد. داشتن رژیم غذایی مناسب در کنار استفاده منظم از پک لاغری فوراور نه تنها شما را به وزن ایده آل خود می رساند، بلکه قند خون، کلسترول و تری گلیسیرید خون شما را نیز در سطح نرمال حفظ می کند. به این ترتیب همزمان با کاهش وزن، عملکرد دستگاه قلبی عروقی شما نیز بهبود می یابد.


پک کلین ناین فوراور: سم زدایی به همراه لاغری اصولی در یک ماه

بهترین برنامه غذایی برای کاهش و کنترل وزن، برنامه ای است که کاهش وزن و سلامت بدن را با یکدیگر همراه کند. کاهش میزان چربی و کربوهیدرات بدن در کنار حفظ سطح قند خون، کلسترول و تری گلیسیرید بدن در حد متعادل، مهم ترین ویژگی پک لاغری فوراور می باشد. همین نکته موجب شده است تا با مصرف منظم محصولات این پکیج، سلامتی، کنترل و کاهش وزن را به صورت همزمان تجربه کنید. میزان کربوهیدرات در پک کلین ناین فوراور بسیار کم بوده و هیچ گونه مواد مخدر و محرک های شیمیایی نظیر کافئین، زنیکال و ... در آن به کار نرفته است.

خوب است بدانید که تاکنون هیچ پکیج لاغری پیدا نشده است که نتیجه حاصل از مصرف آن، به اندازه کلین ناین فوراور موفق به جلب رضایت مصرف کنندگان شده باشد. به همین علت از این مجموعه محصولات به عنوان بهترین پک لاغری دنیا یاد می شود.


کلین ناین فوراور یا پک لاغری بدون بازگشت

پک کلین ناین فوراور، بهترین پک لاغری یک ماهه در دنیا

رژیم های یویویی به رژیم هایی گفته می شود که با رعایت آن ها، وزن شما کاهش یافته و پس از گذشت مدتی، مجدد به حالت قبل خود باز می گردد. علت این امر این است که رژیم غذایی شما به سم زدایی و پاکسازی نپرداخته و تنها به صورت موقت، برخی از مواد غذایی را از برنامه شما حذف کرده است. در چنین شرایطی عدم دفع سموم، هماهنگ نبودن آنزیم ها و هورمون ها موجب می شود که وزن بدن مجدد به حالت قبل برگشته و حتی در برخی از موارد، بیشتر شود.

کلین ناین فوراور مجموعه ای از محصولات مناسب برای پاکسازی و سمزدایی بدن را با محصولات تناسب اندام فوراور همراه نموده است تا ساده ترین روند کاهش وزن اصولی را تنها در یک ماه و بدون ریزش مو، افسردگی، احساس گرسنگی، ضعف بدن و حتی مصرف مواد شیمیایی و مخدر تجربه کنید.

پک لاغری فوراور به شما کمک می کند تا طی یک ماه، بین 5 الی 8 کیلو کاهش وزن را تجربه کنید. طی این مدت، تمامی سموم از بدن شما دفع شده و روده و پوست شما پاکسازی می شود. همان طور که می دانید، بسیاری از مشکلات پوستی و جوش های زیرپوستی ریشه در عدم سمزدایی از بدن و تجمع سموم در کبد دارد. پک کلین ناین فوراور تمامی این سموم را از بدن شما پاکسازی می کند.

از طرف دیگر، طی این مدت مقاومت بدن شما در برابر کاهش وزن از بین رفته و علاوه بر کاهش وزن طی دوره مصرف محصولات، بدن شما برای ادامه روند کاهش وزن آماده می شود. به این ترتیب تنها با روزی نیم ساعت ورزش هوازی می توانید به راحتی وزن کم کنید.

نکته قابل توجه این است که کاهش وزن شما تنها مربوط به از بین رفتن چربی های زائد بدن بوده و به هیچ عنوان از حجم عضله های شما کم نمی شود. همین نکته بیانگر اصولی بودن روند کاهش وزن شما است.


پک کلین ناین فوراور برای افزایش وزن

پیش از این نیز به قدرت پاکسازی این پکیج اشاره کرده ایم و گفتیم که پک کلین ناین فوراور تنها به عنوان پک لاغری فوراور معرفی نمی شود. با پاکسازی سموم از دیواره روده ها، پرزهای روده نیز تمیز می شوند. به این ترتیب بدن شما برای جذب مواد مغذی و مفید آماده خواهد شد. همین نکته موجب شده است تا بسیاری از مشکلاتی که پیش از این داشته اید، پس از پاکسازی بدن برطرف شود.

در صورتی که قصد داشته باشید با مصرف این پکیج وزن خود را به صورت افزایش دهید، پس از یک دوره مصرف این محصولات می توانید از محصولات دیگری نیز استفاده نمایید. برخی از این محصولات برای افزایش وزن سریع و سالم عبارت است از:


فواید لاغری با پک کلین ناین فوراور

فواید لاغری با پک کلین ناین فوراور

 • پاکسازی و سمزدایی بدن (همراه با ورزش هوازی)
 • کنترل و کاهش وزن و سایز تنها در یک ماه
 • کاهش 5 تا 8 کیلوگرم وزن
 • کاهش دسترسی بدن به کربوهیدرات و چربی
 • تامین ویتامین ها، مواد معدنی و اسید آمینه ها
 • کاهش میل به غذاهای چرب
 • احساس سبکی
 • عملکرد بهتر سیستم گوارش
 • حفظ تناسب اندام
 • تقویت سیستم ایمنی بدن
 • افزایش سطح انرژی و قوای جسمی
 • حفظ سلامت پوست
 • کنترل و تنظیم کلسترول و قند خون
 • بهبود حرکات روده
 • تجربه خواب آرام و راحت
 • بهبود جریان خون
 • کاهش التهابات معده
 • کمک به بهبود آلرژی
 • ماندگاری بالا و بدون بازگشت در کوتاه مدت
 • بدون ریزش مو، افسردگی، احساس گرسنگی و ضعف بدن
 • فاقد مواد شیمیایی و مخدر
 • بدون عوارض جانبی

پک لاغری کلین ناین فوراور شامل چه محصولاتی می شود؟

محصولات پک لاغری فوراور (کلین ناین فوراور)


محتویات بسته کلین ناین یک ماهه فوراور

نوشیدنی آلوئه ورا فوراور (2 بطری یک لیتری)، پودر اولترا لایت فوراور وانیلی یا شکلاتی (یک پاکت)، مکمل گارسینیا پلاس فوراور (70 عدد کپسول ژله ای)، مکمل فیبر فوراور (یک جعبه محتوی 30 ساشه)، قرص ترم فوراور (یک بسته 60 تایی)، معمولا همراه با کتابچه راهنما، نوار متر و لیوان شیکر (مخلوط کننده).


عوارض قرص لاغری فوراور

قرص لاغری و پک کلین ناین فوراور با بهره گیری از ترکیبات صد درصد طبیعی تولید شده است. به همین علت هیچ گونه عوارض جانبی به دنبال ندارد. در مقاله «عوارض محصولات فوراور» توضیحات کاملی در رابطه با این مسئله ارائه شده است.


قیمت پک لاغری یک ماهه فوراور

تمامی محصولات در فروشگاه فوراور کالا با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت، همراه با تضمین اصالت کالا خدمت مصرف کنندگان ارائه می گردد. قیمت پک لاغری یک ماهه فوراور نیز همانند سایر قیمت های ثبت شده در سایت به روز می باشد. همچنین لیست قیمت محصولات فوراور به صورت جداگانه آماده شده است تا دسترسی به آن ها ساده تر باشد.


نحوه مصرف پک لاغری کلین ناین فوراور

کلین ناین فوراور، پک لاغری و پاکسازی فوراور

به توصیه کمپانی، افرادی که اضافه وزن قابل توجهی دارند بهتر است سه مرتبه این پک لاغری را تهیه و به صورت منظم مصرف نمایند. همچنین از مکمل دفع چربی لین و مکمل سبزیجات فیلدز آف گرینز بعد از اتمام پکیج و با شروع وعده های غذایی عادی روزانه، جهت کاهش وزن و سایز بیشتر و تثبیت وزن استفاده کنند.

نکته مهم: محصولات داخل پکیج کلین ناین، خود به عنوان وعده های غذایی کامل و سرشار از پروتئین و ویتامین هستند و در طول دوره ۹ روز اول، هیچ غذا و نوشیدنی غیر از محصولات و دستور داخل پکیج نباید استفاده شود.


روز 1 و 2

صبح:

2 عدد قرص گارسینیا میل کنید. پس از 20 دقیقه، 120 میلی لیتر نوشیدنی آلوئه ورا ترکیب شده با 240 میلی لیتر آب میل نمایید. توجه داشته باشید که این نوشیدنی باید حتما در یخچال نگهداری شده و قبل از مصرف خوب تکان داده شود.

سپس یک عدد قرص ترم فوراور میل نمایید و بلافاصله بعد از آن 30 دقیقه ورزش سبک انجام دهید.

میان وعده:

یک ساشه فیبر فوراور را با 300 میلی لیتر آب ترکیب کرده و میل نمایید. به یاد داشته باشید که برای جذب حداکثری فیبر، حداقل 30 دقیقه قبل و بعد از خوردن آن نباید از هیچ مکمل غذایی دیگری استفاده نمایید.

ناهار:

2 عدد قرص گارسینیا پلاس فوراور را میل کرده و 20 دقیقه صبر کنید. سپس 120 میلی لیتر نوشیدنی آلوئه ورا (در یخچال نگهداری و پیش از مصرف خوب تکان داده شود) ترکیب شده با 240 میلی لیتر آب میل نمایید. در پایان 1 عدد قرص ترم را همراه با 300 میلی لیتر شیر کم چرب ترکیب شده با 1 پیمانه پودر اولترا فوراور میل کنید.

شام:

2 عدد قرص گارسینیا پلاس فوراور را میل کرده و 20 دقیقه صبر کنید. سپس 120 میلی لیتر نوشیدنی آلوئه ورا (در یخچال نگهداری و پیش از مصرف خوب تکان داده شود) ترکیب شده با 240 میلی لیتر آب میل نمایید.

آخر شب:

120 میلی لیتر نوشیدنی آلوئه ورا (در یخچال نگهداری و پیش از مصرف خوب تکان داده شود) ترکیب شده با 240 میلی لیتر آب میل نمایید.


روز 3 تا 9:

صبح:

2 عدد قرص گارسینیا پلاس فوراور را میل کرده و 20 دقیقه صبر کنید. سپس 120 میلی لیتر نوشیدنی آلوئه ورا (در یخچال نگهداری و پیش از مصرف خوب تکان داده شود) ترکیب شده با 240 میلی لیتر آب میل نمایید. در پایان 1 عدد قرص ترم را همراه با 300 میلی لیتر شیر کم چرب سویا ترکیب شده با 1 پیمانه پودر اولترا فوراور میل کنید. بلافاصله پس از آن، 30 دقیقه ورزش سبک انجام دهید.

میان وعده:

یک ساشه فیبر فوراور را با 300 میلی لیتر آب ترکیب کرده و میل نمایید. به یاد داشته باشید که برای جذب حداکثری فیبر، حداقل 30 دقیقه قبل و بعد از خوردن آن نباید از هیچ مکمل غذایی دیگری استفاده نمایید.

ناهار:

2 عدد قرص گارسینیا پلاس فوراور را میل کرده و 20 دقیقه صبر کنید. سپس 1 عدد قرص ترم را همراه با 300 میلی لیتر شیر کم چرب سویا ترکیب شده با 1 پیمانه پودر اولترا فوراور میل کنید.

شام:

2 عدد قرص گارسینیا پلاس فوراور را میل کرده و 20 دقیقه صبر کنید. پس از گذشت این مدت، یک وعده غذای کم حجم و کم چربی با حدود 600 کالری میل کنید. غذاهای پیشنهادی در ادامه این مطلب خدمت شما ارائه شده است. همچنین با مراجعه به صفحه 13 و 14 دفترچه پک کلین ناین فوراور می توانید آن ها را مطالعه نمایید.

آخر شب:

حداقل 240 میلی لیتر آب بنوشید.

نکته: در صورت تمایل می توانید وعده غذایی 600 کالری شب را با وعده اولترا لایت ناهار جا به جا کنید.


روز 10 تا 30:

پس از تکمیل دوره 9 روزه پک لاغری فوراور، از روز 10 تا 30 روال کار تغییر می کند. مکمل های غذایی فوراور شامل گارسینیا پلاس، قرص ترم و پودر فیبر را طبق روال قبلی میل کنید تا تمام شود. وعده های غذایی صبحانه و ناهار شام نیز به حالت عادی خود بر می گردند. در صورتی که همراه با این پک، مکمل لین فوراور را نیز تهیه کرده اید، از روز 10 تا 30 روزانه سه عدد (یک عدد بلافاصله بعد از صرف هر وعده غذایی) میل نمایید.


میوه ها و سبزیجات مجاز در دوره کلین ناین از روز 3 تا 30

زردآلو، هلو، انگور، کیوی، توت فرنگی، انجیر، آلو، خیار، تمشک، آلو بخارا، گریپ فروت، گلابی.

انواع کاهو، کرفس، تره فرنگی، بادمجان، مارچوبه، گل کلم، انواع فلفل، کنگر فرنگی، کاسنی، لوبیا سبز، نخود فرنگی.


وعده های غذایی پیشنهادی 600 کالری برای پک کلین ناین

نحوه مصرف کلین ناین فوراور (رژیم غذایی مناسب پک لاغری فوراور)

پیشنهادهای غذایی 600 کالری در پک لاغری کلین ناین فوراور مربوط به وعده شام در روزهای 3 تا 9 می باشد. در صورت تمایل می توانید این وعده را با ترکیب پودر اولترا و شیر در وعده ناهار جا به جا نمایید.


پیشنهاد اول:

۱۶۰ گرم سینه مرغ پخته شده بدون پوست و استخوان + سه چهارم فنجان برنج قهوه ای + دو فنجان سبزیجات خام + ۱۵ عدد بادام خام


پیشنهاد دوم:

۱۳۰ گرم سینه بوقلمون بدون پوست + یک سیب زمینی پخته متوسط با یک قاشق چایخوری کره و پیازچه + یک دوم فنجان اسفناج سرخ شده با دو حبه سیر در دو قاشق چایخوری روغن زیتون خالص + یک عدد گلابی کوچک پخته شده در آب و یک قاشق چای خوری عصاره وانیل با دارچین


پیشنهاد سوم:

یک فنجان برنج قهوه ای + یک دوم فنجان لوبیای قرمز یا لوبیا چیتی + ۱۰۰ گرم سینه مرغ گریل شده + یک چهارم فنجان پیاز خرد شده + یک چهارم فنجان آووکادو + یک قاشق غذاخوری تخم گشنیز


پیشنهاد چهارم:

یک فنجان ماکارونی پخته شده با یک دوم فنجان قارچ + ۱۰۰ گرم جوجه گریل شده خرد شده + 2 فنجان کاهو خیار و گوجه با یک قاشق چایخوری روغن زیتون خالص و 2 قاشق چایخوری سرکه بالزامیک


پیشنهاد پنجم:

۱۳۰ گرم گوشت کبابی یا گریل شده + یک دوم فنجان لوبیا قرمز + یک دوم فنجان کوینولا  + یک فنجان کاهو و با دو فنجان خیار با دو قاشق چایخوری روغن زیتون بکر و ۲ قاشق چایخوری سرکه بالزامیک


پیشنهاد ششم:

۱۳۰ گرم ماهی سالمون سرخ شده در یک  قاشق غذاخوری روغن زیتون خالص + یک سیب زمینی متوسط شیرین مزه دار شده با دارچین + سبزیجات


همچنین پس از پایان دوره مصرف، توصیه می شود که مصرف دو مکمل زیر را در برنامه روزانه خود حفظ کنید تا نتیجه بهتری به دست آورید:

 1. قرص لین فوراور: روزانه 3 عدد (یک عدد بلافاصله پس از هر وعده غذایی)
 2. مکمل فیلدز آف گرین فوراور: روزانه 3 عدد (یک عدد بلافاصله پس از هر وعده غذایی)

جهت مشاهده دستور مصرف پک کلین ناین فوراور به فارسی اینجا کلیک کنید.

جهت مشاهده دستور مصرف پک کلین ناین فوراور به انگلیسی اینجا کلیک کنید.

جهت مشاهده کاتالوگ و مشخصات پک لاغری فوراور اینجا کلیک کنید.

جهت مشاهده پلنر پک کاهش وزن فوراور اینجا کلیک کنید.

نظر‎های کاربران
آیا این نظر مفید بود؟
۰
۰
NoTitle
سلام. در دوران قاعدگی منع مصرف نداره؟
یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

محصولات فوراور امریکا کاملا گیاهی و طبیعی و مثل میوه و سبزی سالم روزانه بوده و سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی خالص و مورد نیاز بدن همه افراد هستند که همیشه قابل استفاده هستند و نیاز به مصرف در روز و فصل خاصی نیست.

فقط اگر بیماری خاصی دارید پیشنهاد میشه هر دارو و مکملی رو با مشورت پزشکتون استفاده بفرمایید.

آیا این نظر مفید بود؟
۰
۰
NoTitle
سلام وقتتون بخیر
به جز پک لاغری کلین ناین که برای 1 ماه آیا پک لاغری هست که برای ۹ روز باشه؟
یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

بله در دسته بندی محصولات تناسب اندام و کنترل وزن سایت فوراور کالا میتونید عکس و توضیحات کامل و قیمت هر دو پکیج کلین ۹ روزه و یک ماهه رو ملاحظه بفرمایید

نظر خودتان را بنویسد