فوراور فوکوس (مکمل تمرکز و تقویت مغز و حافظه) Forever Focus

مکمل تقویت حافظه فوراور فوکوس | Forever Focus

همه ما برای پیشرفت در امور خود به ذهنی پویا و توانمند و حافظه ای قوی نیاز داریم. مکمل فوکوس فوراور تمامی مواد مورد نیاز بدن شما برای تقویت ذهن و تمرکز را در اختیار آن قرار می دهد. مکمل فوکوس فوراور بر پایه مواد گیاهی و طبیعی تولید شده و مصرف منظم آن، تقویت قوای ذهنی، افزایش سطح تمرکز و سلامت مغز را به دنبال دارد. این محصول پس از آزمایشات پیشرفته کلینیک Cognizin® و دریافت تاییدیه های معتبر به عمل آمده و هم اکنون در دسترس شما قرار دارد.

۱ الی ۳ روز کاری
622
قیمت: ۶,۸۰۶,۹۰۰ تومان
۴,۶۲۸,۷۰۰ تومان
 

مشاوره رایگان

 

ضمانت اصالت کالا و تاریخ انقضا

 

ارسال رایگان (بالای ۸۰۰،۰۰۰ تومان)

 

تحویل فوری

کد محصول = ۶۲۲


مکمل فوکوس فوراور | forever focus

مکمل فوکوس فوراور برای تقویت حافظه و تمرکز forever focus

داشتن سطح بالایی از تمرکز یکی از عواملی است که تاثیر مستقیم آن روی بهبود نتیجه دریافتی از کارهای انجام شده در طول روز به راحتی قابل مشاهده می باشد. مکمل فوکوس فوراور بر پایه مواد گیاهی و طبیعی تولید شده و مصرف منظم آن، تقویت قوای ذهنی، افزایش سطح تمرکز و سلامت مغز را به دنبال دارد.


مکمل فوکوس فوراور | تقویت تمرکز و قوای ذهنی

همان طور که می دانید، فراموشی و آلزایمر بیش از گذشته شایع شده است. همچنین وجود دغدغه های فراوان نتایج نامطلوبی از قبیل کاهش سطح تمرکز به دنبال داشته است. این در حالی است که امروزه همه ما برای پیشرفت در امور خود به ذهنی پویا و توانمند و حافظه ای قوی نیاز داریم. مکمل فوکوس فوراور تمامی مواد مورد نیاز بدن شما برای تقویت ذهن و تمرکز را در اختیار آن قرار می دهد. این محصول پس از آزمایشات پیشرفته کلینیک Cognizin® و دریافت تاییدیه های معتبر به عمل آمده و هم اکنون در دسترس شما قرار دارد.


مکمل فوکوس، حاوی 4 ماده موثر تقویتی

مکمل فوکوس، حاوی 4 ماده موثر تقویتی

در ترکیبات این مکمل غذایی فوراور، 4 ماده موثر اصلی به کار رفته است:

  1. سیتیکولین
  2. هاپرزیا سراتا
  3. باکوپا
  4. گیاه جینگو (کهن دار)

اصلی ترین ماده موثر به کار رفته در این مکمل، سیتیکولین است که تاثیر به سزایی در عملکرد مغز، تقویت حافظه و تمرکز دارد.

هاپرزیا سراتا یکی دیگر از گیاهان طبی به کار رفته در این مکمل طبیعی است که کاربرد فراوانی در طب چین و هند داشته است. این گیاه حاوی مقادیر فراوانی از ویتامین های B6 و B12 است. به همین علت مصرف منظم آن، کاهش سطح استرس مغزی و رفع خستگی را به صورت توامان برای شما به ارمغان می آورد.

گیاه باکوپا نیز یکی از داروهای سنتی و گیاهی می باشد که برای تقویت قوای ذهنی و قدرت حافظه مورد استفاده قرار می گیرد.

عصاره گیاه جینگو (کهن دار) که در مکمل جینگو پلاس نیز مورد استفاده قرار گرفته است، گردش خون را افزایش داده و از این طریق تاثیر چشمگیری روی عملکرد ذهن می گذارد.


مکمل تمرکز فوراور برای چه کسانی مفید است؟

مکمل طبیعی فوکوس فوراور، برای تمرکز و حافظه

فوراور فوکوس مکملی طبیعی و قابل استفاده برای تمامی افراد است. مصرف این مکمل هیچ گونه محدودیتی نداشته و تمامی افراد با سنین مختلف می توانند برای تقویت قوای ذهنی و جسمی خود از آن استفاده نمایند. بزرگسالان و میانسالان با استفاده از مکمل فوراور فوکوس می توانند سرعت روند پیری مغز را کاهش داده و از بروز مشکلاتی از قبیل حواس پرتی، آلزایمر، فراموشی، وزوز گوش و ... پیشگیری نمایند. مصرف آن برای دانشجویان باعث افزایش توان و فعالیت ذهنی شده و قدرت حافظه آن ها را ارتقا می دهد. از طرف دیگر، ورزشکاران نیز با استفاده از این مکمل به روشی قابل اتکا برای تقویت آمادگی جسمانی و و حمایت ورزشی طبیعی دست می یابند. مجموعه این موارد موجب شده است تا از مکمل تمرکز فوراور به عنوان انتخابی مناسب برای تمام اعضای خانواده یاد شود.


فواید مکمل طبیعی فوکوس فوراور

مکمل طبیعی فوکوس فوراور قدرت حافظه را بهبود داده و توانایی بیشتری به نورون های مغزی می بخشد. مصرف آن باعث حفظ و بهبود سطح تمرکز شده و توان فکری و فعالیت مغز را افزایش می دهد. به این ترتیب در بهبود بیماری آلزایمر و یا حتی پیشگیری از آن نیز تاثیرگذار خواهد بود. حمایت تمام عیار از توانایی های مغزی و جسمانی، حمایت از سنتز و ترمیم DNA های مغز از جمله دیگر فواید مکمل طبیعی فوکوس فوراور می باشد. علاوه بر تمام موارد ذکر شده، این مکمل به طبقه بندی بهتر مطالب در ذهن نیز کمک می کند. خواص دیگر مکمل فوکوس عبارتند از: بهبود سردردهای عصبی و میگرن، بهبود شنوایی و وز وز گوش، پیشگیری و بهبود استرس و اضطراب و افسردگی و بیماری های عصبی از جمله ام اس.


ویژگی های شاخص مکمل فوکوس فوراور

  • دارنده تاییدیه های پزشکی و کلینیکی
  • حاوی عصاره گیاه جینگو
  • منبعی غنی از ویتامین های گروه B
  • حاوی سیتیکولین برای تاثیرگذاری بهتر روی عملکرد مثبت مغز
  • حاوی گیاه دارویی هاپرزیا سراتا به عنوان یکی از داروهای طبیعی برای تقویت قوای فکری در طب سنتی و شرق

نحوه مصرف فوراور فوکوس

نحوه مصرف مکمل فوراور فوکوس

هر بسته از این مکمل غذایی حاوی 120 عدد کپسول می باشد. بهترین نحوه مصرف آن، میل نمودن 4 عدد کپسول همراه با وعده‌های غذایی به صورت روزانه می باشد.

توجه داشته باشید که کافئین نیز در میان ترکیبات این مکمل وجود دارد و به همین علت توصیه می شود پیش از خواب مصرف نشود. همچنین به دلیل وجود کافئین، مصرف آن به کودکان و بانوان باردار نیز توصیه نمی گردد.

نظر‎های کاربران
آیا این نظر مفید بود؟
۰
۰
NoTitle
سلام از لحظه مصرف نتیجه میده؟ چه مدت باید مصرف کرد تا نتیجه رو دید؟
یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

سلام
بستگی به مقدار و مدت مشکل شما داره. پیشنهاد کمپانی برای گرفتن بهترین نتیجه استفاده حداقل سه دوره پیوسته (سه ماه متوالی) از پکیج مربوطه هست
ضمن این که محصولات فوراور دارو نیستند و غذای سالم روزانه برای مصرف همیشه و جبران کمبودهای غذایی و تامین ویتامین های مورد نیاز همیشگی بدن هستند.

آیا این نظر مفید بود؟
۰
۰
NoTitle
سلام وقت بخیر
فوراور فوکوس برای شخصی که دکتر گفته مغزش در حال کوچیک شدن هست تاثیر دارد؟
یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

با مشورت پزشکشون مکمل های فوکوس و امگا و رویال ژلی می توانند به پیشگیری و بهبود مشکلات مغز و سلامت عقل کمک کنند.

نظر خودتان را بنویسد