بسته سلامت طاسی و ریزش مو فوراور

طاسی و ریزش مو | Forever Hair loss

ریزش مو در حد 100 تار مو در روز طبیعی است اما اگر از این مقدار عبور کند، فرد باید به دنبال راهکار درمانی برای طاسی و ریزش مو باشد. بسته سلامت طاسی و ریزش مو فوراور به شما کمک می کند تا با استفاده از محصولاتی صد درصد طبیعی و ارگانیک، این مشکل را برطرف سازید.

 

مشاوره رایگان

 

ضمانت اصالت کالا و تاریخ انقضا

 

ارسال رایگان (بالای ۸۰۰،۰۰۰ تومان)

 

تحویل فوری

این کالا تمام شده

کد محصول = ۱۰۰۲


بهبود طاسی و ریزش مو با محصولات فوراور آمریکا

بهبود طاسی و ریزش مو با محصولات فوراور آمریکا

بافت مو به گونه ای است که همواره در حال احیا و بازسازی بوده و ریزش آن تا زمانی که از کنترل خارج نشده باشد، طبیعی است. این ریزش با توجه به عوامل فیزیکی مختلف در فصل بهار و پاییز بیشتر شده و دوباره به حالت عادی خود برمی گردد. علاوه بر این، ریشه مو به مرور زمان باریک تر می شود و به همین علت، برخی از تارهای مو نسبت به بقیه تارها نازک تر و ضعیف تر هستند.

مجموعه این موارد موجب شده است تا ریزش مو در حد روزی 100 تار طبیعی تلقی شود؛ این در حالی است که با بیشتر شدن ریزش و عبور از این حد، گفته می شود که فرد به ریزش مو دچار شده و باید به دنبال راهکارهای درمانی باشد. در غیر این صورت با گذشت زمان نسبتا کوتاهی موهای فرد کم پشت شده و یا به طور کامل از بین می رود. در چنین حالتی اصطلاحا گفته می شود که فرد به طاسی دچار شده است.


محصولات پیشنهادی در بسته سلامت فوراور کالا

  • شامپو جوجوبا فوراور

نرم کننده و شامپو آلوئه جوجوبا فوراور

شامپو جوجوبا فوراور و شامپو کاندیشنر فوراور دو محصول فوق العاده هستند که ژل تثبیت شده آلوئه ورا و عصاره میوه جوجوبا در ترکیبات آن ها به چشم می خورد. استفاده از ترکیبات طبیعی در تولید این محصول موجب شده است تا انواع آمینواسیدها و ساپونین را دارا بوده و به تقویت و استحکام ریشه و ساقه مو کمک کند. تامین رطوبت مورد نیاز مو، افزایش حجم و بهبود شانه پذیری آن از جمله دیگر مزایای استفاده از این دو محصول است. شامپو آلوئه جوجوبا فوراور با بسته بندی تیوپی و نرم کننده آلوئه جوجوبا فوراور با بسته بندی تیوپی دو محصول جدید هستند که توسط این کمپانی عرضه شده و قدرت اثرگذاری بیشتری از خود به نمایش گذاشته اند.


  • رویال ژلی فوراور

رویال ژلی فوراور

ژل رویال یا همان شاه انگبین یکی از فراورده های بسیار پرخاصیت زنبور عسل است که انواع ویتامین های D، B1، B2، B6، B8 و B12 را در بر دارد. همچنین مواد معدنی مثل کلسیم، آهن، مس، فسفر، پتاسیم، سیلیکون و سولفور نیز در جدول ارزش غذایی آن به چشم می خورد. اسید فولیک، بیوتین، استیل کولین و اینوزیتول از جمله دیگر مواد معدنی هستند که در این ماده طبیعی وجود دارد. رویال ژلی فوراور برگرفته از همین ماده فوق العاده است که سطح انرژی شما را افزایش داده و انواع مواد معدنی مورد نیاز آن را به خوبی تامین می کند.


  • نیچرمین فوراور

نیچرمین فوراور

بدن ما برای فعالیت خود به مواد معدنی متنوعی نیاز دارد تا بتواند تعادل خود را حفظ کند. مکمل نیچرمین فوراور با تامین موادی مثل کلسیم، آهن، فسفر، روی، منیزیم، ید، وانادیوم و مولیبدنوم، در حفظ این تعادل به شما کمک می کند.


  • کرم آلوئه ورا ژلی فوراور

کرم آلوئه ورا ژلی فوراور

کاهش سوزش و التهابات خفیف پوستی، یکی از مهم ترین خواص این کرم طبیعی را تشکیل می دهد. قابلیت استفاده قبل از سونوگرافی، بعد از الکترولیز یا حتی قبل از رنگ آمیزی و فر کردن مو، بخشی از کاربردهای مهم کرم آلوئه ورا ژلی فوراور است که از آسیب های احتمالی ناشی از تماس پوست و مو با مواد شیمیایی جلوگیری می کند. علاوه بر این، از تاثیر چشم گیر این محصول در زمینه تقویت موها و جلوگیری از ریزش آن نمی توان  چشم پوشی کرد.


  • اکتیویتور جدید فوراور

اکتیویتور فوراور

اکتیویتور فوراور نوعی مایع فعالساز است که با الانتوئین همراه شده و ضمن آبرسانی به پوست و افزایش لطافت و نرمی آن، انواع آنزیم ها، پلی ساکاریدها و اسیدآمینه های مورد نیاز پوست را تامین می کند تا مانع از ریزش مو و طاسی شود. مجموعه این موارد موجب شده است تا اکتیویتور جدید فوراور جایگاه خاص خود را در لیست محصولات محبوب این برند پیدا کند.


نحوه مصرف

تصویر زیر برای شرح نحوه مصرف هر یک از محصولات موجود در این پکیج آماده شده است. علاوه بر این، شما می توانید با مراجعه به صفحه مربوط به هر یک از این محصولات به طور کامل با ترکیبات، خواص و نحوه مصرف آن ها آشنا شده و با خیال راحت تری نسبت به مصرف منظم آن ها اقدام نمایید.

نحوه مصرف بسته ریزش مو و طاسی فوراور

نظر خودتان را بنویسد