بسته سلامت بهبود رشد و افزایش قد

بهبود رشد و افزایش قد | Forever improve growth and increase height

اگرچه رشد و افزایش قد تا حد زیادی به ژنتیک افراد بستگی دارد، اما در عین حال روش های بسیاری برای بهبود و تقویت آن پیش روی شما قرار دارد که تا حد زیادی می تواند این فرایند را تحت تاثیر قرار دهد. این بسته سلامت فوراور محصولاتی را شامل می شود که به بهبود رشد و افزایش قد کمک می کنند.

 

مشاوره رایگان

 

ضمانت اصالت کالا و تاریخ انقضا

 

ارسال رایگان (بالای ۸۰۰،۰۰۰ تومان)

 

تحویل فوری

این کالا تمام شده

کد محصول = ۱۰۰۴


بهبود رشد و افزایش قد

اگرچه رشد و افزایش قد تا حد زیادی به ژنتیک افراد بستگی دارد، اما در عین حال روش های بسیاری برای بهبود و تقویت آن پیش روی شما قرار دارد که تا حد زیادی می تواند این فرایند را تحت تاثیر قرار دهد. در این راستا برخی از محصولات فوراور که به رشد و افزایش قد کمک می کنند را در قالب بسته سلامت افزایش قد این برند ارائه کرده ایم تا پیدا کردن و انتخاب محصول متناسب با نیاز بدن شما ساده تر شود.


رشد قد تا چه سنی اتفاق می افتد و به چه عواملی بستگی دارد؟

عوامل موثر بر رشد و افزایش قد

به گفته متخصصان، میزان رشد قد افراد تا 80% به عوامل ژنتیکی بستگی دارد. بیش از 700 نوع ژن در تعیین قد انسان تاثیرگذارند و به همین علت نمی توان آن را به طور دقیق پیش بینی کرد.

به طور معمول رشد قد در دخترها تا سن 14 سالگی و زمان آغاز عادت ماهانه ادامه دارد. این در حالی است که در پسرها این فرایند تا حدود 16 سالگی ادامه دارد. در برخی موارد نیز بعد از گذشت افراد از این سن، رشد مختصر قد (کمتر از 10 سانتی متر) دیده شده است.

صفحات رشد که در انتهای استخوان ها قرار گرفته اند، وظیفه رشد و کشیده کردن استخوان ها را بر عهده دارند. در دوره بلوغ به دلیل فعالیت این صفحات رشد، افزایش قد اتفاق می افتد. پس از این که دوران بلوغ افراد به پایان می رسد، فرایند تشکیل و رشد استخوان ها نیز تکمیل می شود. همچنین غضروف های موجود در صفحات رشد نیز به استخوان تبدیل می شوند. به همین علت گفته می شود که اگرچه مصرف منظم بهترین مولتی ویتامین برای رشد قد کودکان موثر است اما افزایش قد پس از گذشت دوران بلوغ و در سنین بالای 18 سال بسیار کند و یا متوقف می شود.


راهکارهای طبیعی برای رشد و افزایش قد

راهکارهای طبیعی برای رشد و افزایش قد

مجموعه ای از اقدامات هستند که انجام آن ها به رشد و افزایش قد به صورت طبیعی کمک می کند، بدون این که نیاز به مصرف داروهای شیمیایی و یا اقدامات این چنینی داشته باشد. مصرف مواد مغذی طبیعی و رعایت رژیم غذایی مناسب، فعالیت بدنی، خواب کافی و ... از جمله این اقدامات هستند. علاوه بر این، شما می توانید از برخی از محصولات فوراور نیز استفاده کنید که با بهره گیری از خواص برخی گیاهان و مواد طبیعی، شما را به نتیجه مورد نظر خود می رساند.


رعایت رژیم غذایی متعادل

نقش رژیم غذایی در بهبود رشد و افزایش قد

رژیم غذایی همه افراد، به ویژه در سنین رشد، باید حاوی انواع مواد غذایی از گروه های مختلف باشد تا تمامی ویتامین ها و مواد مغذی مورد نیاز بدن تامین شود و رشد قد به بهترین نحو ممکن انجام پذیرد. خوب است بدانید که مواد غذایی سالم حاوی کلسیم و ویتامین D از سلامت استخوان های شما محافظت می کند. همچنین جای دادن میوه و سبزیجات به میزان توصیه شده در برنامه غذایی روزانه از جمله دیگر الزاماتی است که رعایت آن در مسیر بهبود رشد و افزایش قد به شما کمک می کند.


خواب کافی

اهمیت خواب کافی برای بهبود رشد و افزایش قد

طبق تحقیقات انجام شده، بخش زیادی از عملکردهای موثر بر رشد بدن در زمان خواب انجام می شود. بنابراین اگر به دنبال رشد خوب و افزایش قد هستید، باید ساعت خواب خود را تنظیم کنید و به اندازه کافی بخوابید. نتیجه تحقیقات انجام شده حاکی از آن است که کودکانی که خواب کافی ندارند، هورمون های مربوط به رشد، قد و وزن در بدن آن ها کمتر ترشح شده است.


فعالیت بدنی و تحرک

فعالیت بدنی برای رشد قد

اگرچه ورزش بطور مستقیم باعث افزایش قد شما نمیشود، اما تحقیقاتی انجام شده است که نتایج آن بیانگر ارتباط میان فعالیت بدنی و تراکم استخوان ها می شود. در واقع گفته می شود که داشتن فعالیت بدنی و تحرک به صورت منظم باعث می شود تا استخوان ها متراکم تر باشند. این نکته به ویژه برای افراد در سنین بلوغ، از اهمیت بالایی برخوردار است.


پکیج رشد و افزایش قد فوراور

همان طور که می دانید، کلیه محصولات فوراور بر پایه ژل خالص آلوئه ورا و سایر گیاهان و مواد طبیعی تولید شده اند. در ادامه لیستی از این محصولات که به بهبود رشد و افزایش قد کمک می کنند آورده شده است:


نحوه مصرف

تصویر زیر برای شرح نحوه مصرف هر یک از محصولات موجود در این پکیج آماده شده است. علاوه بر این، شما می توانید با مراجعه به صفحه مربوط به هر یک از این محصولات به طور کامل با ترکیبات، خواص و نحوه مصرف آن ها آشنا شده و با خیال راحت تری نسبت به مصرف منظم آن ها اقدام نمایید.

نحوه مصرف بسته سلامت رشد قد فوراور

نظر خودتان را بنویسد