تصویر آکنه ها و کورک های پوستی | Forever acne and pimples

آکنه ها و کورک های پوستی | Forever acne and pimples

ممکن است برای رفع این مشکل پوستی، راهکارهای خانگی و درمانی متعددی به شما پیشنهاد شود. استفاده از محصولات طبیعی و دارای گواهینامه های معتبر یکی از موثرترین راهکارها برای خشک کردن عفونت پوست موثر واقع شده و به بهبود آکنه و کورک پوستی کمک کند.

 

مشاوره رایگان

 

ضمانت اصالت کالا و تاریخ انقضا

 

ارسال رایگان (بالای ۸۰۰،۰۰۰ تومان)

 

تحویل فوری

این کالا تمام شده

کد محصول = ۱۰۰۱


ایجاد انواع جوش و کورک از جمله مشکلات پوستی است که نه تنها سلامت و زیبایی ظاهری پوست را تحت تاثیر قرار می دهد، بلکه ناحیه درگیر را برای فرد دردناک می کند. این اتفاق برای اغلب افراد ناخوشایند است و به دنبال راهکار درمانی برای بهبود آکنه و کورک های پوستی هستند.


آکنه و کورک چیست؟

آکنه و کورک پوستی چیست؟

آکنه و کورک نوعی عفونت پوستی است که با نشانه هایی نظیر قرمزی، التهاب و دردناک شدن ناحیه درگیر نمایان می شود. این جوش ها در واقع نوعی عارضه پوستی ناشی از عفونت فولیکول های مو در سطوح عمیق پوست هستند. گردن، روی گوش، بینی، اطراف لب ها و ... از جمله نواحی هستند که بیشتر از سایر بخش های بدن در معرض بروز این مشکل قرار دارند.


درمان آکنه و کورک پوستی با محصولات فوراور

درمان آکنه و کورک پوستی با محصولات فوراور

ممکن است برای رفع این مشکل پوستی، راهکارهای خانگی و درمانی متعددی به شما پیشنهاد شود که در راس تمام این پیشنهادات، تخلیه جوش ها قرار دارد. انجام این کار نیازمند دقت و توجه ویژه ای است؛ چرا که انجام آن به صورت غیراصولی می تواند باعث پخش شدن عفونت و تشدید آن شود. در چنین شرایطی استفاده از محصولات طبیعی و دارای گواهینامه های معتبر می تواند در خشک کردن عفونت پوست موثر واقع شده و به بهبود آکنه و کورک پوستی کمک کند.

محصولات فوراور همان تولیدات طبیعی هستند که به دنبالش هستید! این محصولات با بهره گیری از خواص عسل طبیعی، آلوئه ورا نژاد باربادنسیس میلر و برخی دیگر از مواد طبیعی و ارگانیک تولید شده اند تا نقشی پررنگ در زمینه بهبود و ارتقای سطح سلامت مصرف کنندگان ایفا کنند.


محصولات فوراور برای بهبود آکنه و کورک پوستی

بسته درمان جوش، آکنه و کورک های پوستی فوراور شامل شش محصول به شرح زیر است:

 • صابون آلوئه آووکادو فوراور
 • کرم پروپولیس فوراور
 • مکمل بی پروپولیس
 • اسکراب فوراور
 • مکمل گارلیک تایم فوراور
 • نوشیدنی ژل خالص آلوئه ورا

 • صابون آلوئه آووکادو فوراور

صابون فوراور برای بهبود آکنه و کورک پوستی

این محصول گیاهی قدرت بالایی در پاکسازی پوست صورت و بدن دارد که می تواند تمام عفونت زیر پوست و چربی های ترشح شده سطح آن را به بهترین نحو ممکن پاک کند، بدون این که آسیبی به پوست شما برساند. صابون آووکادو فوراور پاک کننده ای قوی و حاوی مواد طبیعی است که از پوست شما در برابر ایجاد جوش و آکنه محافظت می کند.


 • کرم پروپولیس فوراور

کرم بی پروپولیس برای بهبود آکنه و کورک پوستی

پروپولیس یا همان بره موم زنبور عسل، خواص فوق العاده ای برای پوست و بهبود عارضه های پوستی دارد. کرم بی پروپولیس فوراور حاوی ژل تثبیت شده آلوئه ورا است و علاوه بر آبرسانی به پوست، عملکرد مناسبی در راستای درمان جوش و آکنه، بهبود اگزما، رفع خارش های پوستی، التیام زخم و ... از خود نشان داده است. همچنین هیچ گونه نشانه ای از بروز حساسیت ناشی از مصرف این محصول گزارش نشده که همین بیانگر کیفیت محصولات فوراور است.


 • مکمل بی پروپولیس فوراور

مکمل بی پروپولیس برای بهبود آکنه و کورک پوستی

این مکمل غذایی بر پایه بره موم زنبور عسل تولید شده و به شادابی و سلامت پوست کمک می کند. کمک به درمان عوارض پوستی مثل جوش، آکنه و کورک های پوستی، بهبود زخم و جوانسازی پوست، از جمله نتایج استفاده از این مکمل غذایی طبیعی است. خواص مکمل بی پروپولیس فوراور تنها به پوست محدود نشده و به بهبود آسم، کاهش کلسترول خون، تقویت سیستم ایمنی بدن و ... نیز کمک می کند.


 • اسکراب فوراور

اسکراب فوراور برای بهبود آکنه و کورک پوستی

اسکراب در واقع نوعی کرم لایه بردار است که سلول های مرده را از لایه رویی پوست شما حذف می کند. اسکراب فوراور نمونه ای طبیعی از این محصول مراقبت پوستی است که بر پایه ژل تثبیت شده آلوئه ورا تولید شده و با پاکسازی و لایه برداری پوست شما، ظاهری شاداب به آن می بخشد. به کارگیری ترکیبات طبیعی در این محصول موجب شده است تا خواص مرطوب کنندگی نیز داشته باشد و از خشکی پوست شما جلوگیری نماید. برای مطالعه بیشتر درباره این محصول، مقاله «اسکراب چیست؟» را بخوانید.


 • مکمل گارلیک تایم فوراور

مکمل گارلیک تایم فوراور برای بهبود آکنه و کورک پوستی

سیر و آویشن دو نمونه از مواد طبیعی هستند که به سلامت و تقویت پوست کمک می کنند. بهره گیری از خواص این دو ماده طبیعی فوق العاده در مکمل گارلیک تایم فوراور، آن را به یک جوانساز قوی تبدیل کرده و ضمن کمک به بهبود پوست، در درمان بیماری های خونی و تقویت سیستم گوارشی و تنفسی بدن نیز تاثیرگذار است.


 • نوشیدنی خالص آلوئه ورا فوراور

نوشیدنی آلوئه ورا فوراور برای بهبود آکنه و کورک پوستی

همیشه گفته ایم که خواص آلوئه ورا تنها به آبرسانی و سلامت پوست محدود نشده و یک پاکسازی کننده قدرتمند برای پوست به شمار می رود. نوشیدنی آلوئه ورا فوراور از عصاره صد درصد خالص این گیاه هزار درمان گرفته شده و به جوانسازی و حفظ طراوت و شادابی پوست شما کمک می کند.


نحوه مصرف

تصویر زیر برای شرح نحوه مصرف هر یک از محصولات موجود در این پکیج آماده شده است. علاوه بر این، شما می توانید با مراجعه به صفحه مربوط به هر یک از این محصولات به طور کامل با ترکیبات، خواص و نحوه مصرف آن ها آشنا شده و با خیال راحت تری نسبت به مصرف منظم آن ها اقدام نمایید.

نحوه مصرف بسته سلامت آکنه و کورک پوستی

نظر خودتان را بنویسد